Верифицированный профиль
1
Неделя на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
6
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3880
Последний визит на сайт
сегодня

Города
Продает

Продажа квартир (6)

  • FLATPRIME
    70 000 $
    1 338 $/м²

    Джохара Дудаева ул. (Іскрівська), 5

    2 комнаты
    52 / 35 / 8 м²
    этаж 2 из 5
    1958 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-кімнатної квартири, площа 52.3 кв.м. Квартира розташована у місті Київ, район Першотравневий Масив. За адресою: Іскрівська, 5. Знаходиться на 2 поверсі. У квартирі централізоване опалення. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Централізована гаряча вода. З побутовою технікою. Житлова площа становить 35 кв.м. Площа кухні 8.3 кв.м. Роздільний санвузол. Броньовані вхідні двері. Комісія за рієлторські послуги. Ціна 70000 $. Житлові сертифікати єВідновлення приймаються.
    Риелтор
  • FLATPRIME
    95 000 $
    1 357 $/м²

    Мицкевича Адама ул., 10

    3 комнаты
    70 / 44 / 9 м²
    этаж 2 из 5
    1957 год постройки
    сегодня
    Продається простора 3-кімнатна квартира з євроремонтом у Києві, Першотравневий Масив, вул. Адама Міцкевича, 10. Квартира розташована на комфортному 2 поверсі. Загальна площа — 70 кв.м, житлова — 44 кв.м, кухня — 9 кв.м. Зручне планування, роздільний санвузол, якісний євроремонт, встановлені броньовані вхідні двері. У квартирі централізоване опалення, центральний водопровід, встановлені індивідуальні лічильники на газ та електроенергію. Уся необхідна техніка залишається для комфортного проживання. Вартість — 95 000 $. Продаж здійснюється з комісією за послуги посередника.
    Риелтор
  • FLATPRIME
    119 000 $
    2 490 $/м²

    Воздухофлотский просп. (Повітрофлотський), 56-Б

    1 комната
    48 / 22 / 18 м²
    этаж 20 из 26
    2023 год постройки
    сегодня
    Продається стильна та світла квартира з сучасним якісним ремонтом, повністю готова до комфортного проживання. Загальна площа — 46,8 м². Квартира виконана у світлих нейтральних тонах, що створюють атмосферу затишку та простору. Продумане планування забезпечує максимальний комфорт для життя. Простора кухня стане улюбленим місцем для сімейних вечорів, а сучасний санвузол обладнаний новою якісною сантехнікою. У квартирі встановлені якісні двері та надійне підлогове покриття, продумане природне й штучне освітлення. Житло не потребує жодних додаткових вкладень — можна одразу заїжджати та жити. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під орендний бізнес.
    Риелтор
  • FLATPRIME
    69 000 $
    1 605 $/м²

    Воздухофлотский просп. (Повітрофлотський), 52

    2 комнаты
    43 / 26 / 6 м²
    этаж 8 из 9
    1959 год постройки
    сегодня
    2-кімнатна квартира, 43 кв.м. Хороше розташування Київ, Повітрофлотський, 52. Знаходиться на 8 поверсі. Централізоване опалення. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Центральне водопостачання. Меблі відсутні. Житлова площа 26 кв.м. 6 кв.м. площа кухні. У квартирі суміжний санвузол. Вхідні двері броньовані. Комісія за рієлторські послуги. 69000 $. Телефонуйте або пишіть, і ми обовязково домовимося!
    Риелтор
  • FLATPRIME
    118 000 $
    1 297 $/м²

    Ереванская ул., 10-А

    3 комнаты
    91 / 45 / 11 м²
    этаж 1 из 9
    1977 год постройки
    сегодня
    Затишна сучасна квартира на продаж, готова до перегляду! Поверх: 1/9. Квартира розташована: Київ, Єреванська, 10. Загальна площа: 91 кв.м. Житлова площа становить 45 кв.м. 11 кв.м. площа кухні. Санвузол роздільний. У квартирі зроблено євроремонт. Вхідні двері броньовані. Наявний балкон. У квартирі централізоване опалення. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Гаряча вода бойлер. Є побутова техніка, усе видно на фото.
    Риелтор
  • FLATPRIME
    60 000 $
    1 429 $/м²

    Джохара Дудаева ул. (Іскрівська), 20

    2 комнаты
    42 / 26 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    1960 год постройки
    сегодня
    1 поверх. Прекрасне розташування Київ, Першотравневий Масив, Іскрівська, 20. Площа загальна 42 кв. м. Житлова площа становить 26 кв.м. Площа кухні становить 6 кв.м. У квартирі суміжний санвузол. Вхідні двері броньовані. Опалення централізоване. Електрика, вода за індивідуальними лічильниками. Водопровід центральний. Пропонується без меблів. З комісією за послуги посередника. 60000 $.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: